ZAJÍMAVÁ AKCE PRO ZAREGISTROVANÉ


Co vás čeká po registraci u Valentusu? Akce na produkty, která právě běží, k ní nepotřebujete živnost, pokud chcete výrobky pro osobní potřebu = pro sebe nebo rodinu. K zakoupeným produktům dostanete určitý počet výrobků dle nabídky od Valentusu zdarma. Akce je omezená časem. 

Podle informací od výrobce: Pokud chcete výrobky prodávat a máte živnost, můžete se registrovat jako distributor, tyto výrobky se také hlásí na SZPI jako oznámení o příchodu zboží do ČR a máte oznamovací povinnost se nahlásit na SZPI jako distributor těchto výrobků: 6, 16 a více.


Je to jednoduché, objednáte svoje oblíbené produkty a k tomu si vyberete z nabízených dárků zdarma, které uvidíte po zadání objednávky na konci. 

Objednané produkty Vám přijdou přímo na vaši adresu do 5-7 dní z Německa ze skladu. Bonusové produkty (zdarma) dochází přímo z USA cca. 20-25 dní.

 REGISTRACE U VALENTUSU - klikněte na odkaz

V případě dalšího přihlášení na stránky se před první objednávkou přihlašujete vlevo dole, stačí vložit jen emailovou adresu Přihlášení člena proběhne až po první objednávce, kdy si sami pak zadáte své uživatelské jméno a heslo. 

Každá objednávka za zboží se hradí předem. Pokud bude registrace a první objednávka pro Vás složitá napište mi přes formulář níže a navedu Vás k úspěšnému nákupu a registraci.