PRO PARTNERA

Balíček pro muže obsahuje šampon na vlasy aloe -  pro všechny typy vlasů, pánský parfém č. 9, krém po holení pro citlivou pleť. Platba předem.

895,00 Kč

PRO RADOST

Balíček péče o tělo obsahuje: týdenní mořský kolagen Marine Collagen 1000, sůl do koupele s pomerančem a měsíčkem 200g, louhovací lněný pytlík a stejnou sůl do koupele v retro krabičce 200g, Vše v dárkovém balení. Platba předem na účet.  

895,00 Kč

PRO MODERNÍHO DĚDU

Pánský balíček obsahuje pěnu na holení a šampon aloe pro všechny typy vlasů, pánský krém na ruce a pánský sprchový gel, vše v dárkové krabičce. Platba předem na účet.

540,00 Kč

PRO NEJLEPŠÍ KAMARÁDKU

Balíček obsahuje: dámský parfém 50 ml W141, krém na ruce, týdenní mořský kolagen Marine Collagen 1000, andílka pro štěstí. Vše v dárkovém balení. Platba předem.

1 200,00 Kč

PRO MILOVANÉHO TÁTU

Balíček obsahuje pánský 200 ml sprchový gel, pánskou praktickou sadu na nehty, bambusový hřeben, přírodní lufu do koupele, pánský parfém č. 08. Vše ve vánočním balení. Platba předem na účet. 

1 000,00 Kč

PRO RELAX

Balíček péče o tělo obsahuje: týdenní mořský kolagen Marine Collagen 1000, sůl do koupele s pomerančem a měsíčkem 200g, louhovací lněný pytlík a stejnou sůl do koupele v retro krabičce 200g, Vše v dárkovém balení. Platba předem na účet. 

895,00 Kč

OSOBNÍ BALÍČEK

Tento balíček má schované překvapení. Výběr těch nejlepších produktů od Valentusu podle Vašeho přání. Vybrat si můžete dle variant vypsaných níže a také zda chcete červené nebo bílé zdobení. Vše svátečně zabalené, s přací kartičkou. 

1 790,00 Kč

PARFÉMOVÝ DÁREK WOMEN

Voňavý balíček obsahuje parfém ve skle 50 ml č W102, sprchový gel se stejnou vůni, otevírací zrcátko s motivem květiny (ode mě zadarmo jako dárek). Vše v dárkovém balení, s červeným svátečním sáčkem, který ukryje překvapení do poslední chvíle.

840,00 Kč

BALÍČEK KRÁSY

Balíček obsahuje: dvou týdenní mořský kolagen pro péči o pleť a tělo, krém na ruce, zrcátko, prstýnek elastický s měsíčním kamenem, náramek na ruku křišťálový. Platba předem na účet.

1 350,00 Kč

LEVANDULOVÝ VÁNOČNÍ

Kdo miluje levanduli bude mít radost. Sprchový gel levandulový, tělový krém levandulový, masážní sisalová rukavice do koupele, andílek pro štěstí. Vše v krásném vánočním balení. 

540,00 Kč

LEVANDULOVÁ PÉČE

Balíček obsahuje: kvalitní týdenní mořský kolagen pro péči o tělo, vonnou svíčku levandulovou, vonný pytlíček se sušenou levandulí, levandulové mýdlo, náramek na ruku ametystový, náhrdelník na krk ametystový. Platba předem na účet. 

1 100,00 Kč

PARFÉMOVÝ DÁREK MAN

Parfém ve skle č 003, který potěší a sprchový gel do koupele se stejnou vůní, s dopravou zdarma a s přací kartičkou hezkých Vánoc. Vše v dárkovém balení, se zlatým svátečním sáčkem, který ukryje překvapení do poslední chvíle.

840,00 Kč

LEVANDULOVÝ DÁREK

Balíček obsahuje vonnou svíčku levandulovou, marseillské mýdlo levandulové, okrasnou svíčku levandulovou, vonný pytlíček se sušenou levandulí, prstýnek elastický s fialovým kamenem (kousky ametystu) a náramek z ametystu. Platba předem na účet. 

540,00 Kč

MILÁ POZORNOST

Dárek, který potěší. Obsahuje vonnou sůl do koupele s pomerančem a měsíčkem a vonnou svíčku pro příjemnou atmosféru. Svátečně zabalené, uvnitř vánoční organza s hvězdičkami + kartička s přáním hezkých Vánoc.

400,00 Kč

PÉČE O RUCE

Tento dárek potěší každou ženu, která ráda pečuje o svoje ruce. Obsahuje manikúru, výživný olejíček na nehty a kůžičku a krém na ruce a křišťálový náramek  Ve svátečním balení. 

540,00 Kč

PRO MILOVANOU MÁMU

Balíček obsahuje: vonnou svíčku levandulovou, marseillské mýdlo levandulové, vonný pytlíček se sušenou levandulí, tělový levandulový krém s olivovým olejem, sprchový gel levandulový s olivovým olejem, fialový univerzální šátek. Platba předem na účet. 

895,00 Kč

Kávový mix

Balíček pro milovníky kávy obsahuje: týdenní kávu Evropa Joe Czech, sůl do koupele s kávou 150g, kávové mýdlo 90g  a vonnou svíčku. Vše v dárkovém balení. Platba předem na účet. 

1 000,00 Kč

Andělský balíček

Balíček andělský obsahuje: andílka, 15 ml parfém do kabelky W 126, krém na ruce, sůl do koupele, zrcátko. Balíček je andělsky zdobený. Platba předem.

540,00 Kč

Luxusní sada pro něj

Unisexový parfémový set je unikátní i díky svému designu, který byl navržený na základě oficiálního partnerství ESSENS s Petronas Sepang Racing Team. V dárkovém balení, doprava zdarma.

1 490,00 Kč

Luxus pro ni + kolagen

Luxusní balíček pro krásu = obsahuje kvalitní mořský kolagen na týden, korektor na tvář, dlouhotrvající tekutou rtěnku, voděodolnou řasenku (lze vybrat dle vzorníku z více druhů), zrcátko. Vše zabalené v dárkovém balení, doprava zdarma.

1 790,00 Kč