Luxus pro ni + kolagen

Luxusní balíček pro krásu = obsahuje kvalitní mořský kolagen na týden, korektor na tvář, dlouhotrvající tekutou rtěnku, voděodolnou řasenku (lze vybrat dle vzorníku z více druhů), zrcátko. Vše zabalené v dárkovém balení, doprava zdarma.

1 790,00 Kč

Masážní křišťál a denní krém

Luxusní set výrobků pro péči o tělo a pleť: Anti Aging denní krém na tvář Colostrum+ pro 30+, masážní Gua Sha - Křišťál. Vše v dárkovém balení, doprava zdarma. Na výběr = křišťál. růženin, ametyst

1 495,00 Kč

Aroma dárková sada

Dárková aroma sada obsahuje: kvalitní vonný olejíček levandulový (možnost výběru z více vůní) a keramickou aromalampu. Vše v dárkovém balení, doprava zdarma. 

980,00 Kč

Luxusní sada pro něj

Unisexový parfémový set je unikátní i díky svému designu, který byl navržený na základě oficiálního partnerství ESSENS s Petronas Sepang Racing Team. V dárkovém balení, doprava zdarma.

1 490,00 Kč

PARFÉMOVÝ DÁREK MAN

Parfém ve skle č 003, který potěší a sprchový gel do koupele se stejnou vůní, s dopravou zdarma a s přací kartičkou hezkých Vánoc. Vše v dárkovém balení, se zlatým svátečním sáčkem, který ukryje překvapení do poslední chvíle.

840,00 Kč

Andělský balíček

Balíček andělský obsahuje: andílka, 15 ml parfém do kabelky W 126, krém na ruce, sůl do koupele, zrcátko. Balíček je andělsky zdobený. Platba předem.

540,00 Kč

PRO MODERNÍHO DĚDU

Pánský balíček obsahuje pěnu na holení a šampon aloe pro všechny typy vlasů, pánský krém na ruce a pánský sprchový gel, vše v dárkové krabičce. Platba předem na účet.

540,00 Kč

PRO NEJLEPŠÍ KAMARÁDKU

Balíček obsahuje: dámský parfém 50 ml W141, krém na ruce, týdenní mořský kolagen Marine Collagen 1000, andílka pro štěstí. Vše v dárkovém balení. Platba předem.

1 200,00 Kč

PRO MILOVANÉHO TÁTU

Balíček obsahuje pánský 200 ml sprchový gel, pánskou praktickou sadu na nehty, bambusový hřeben, přírodní lufu do koupele, pánský parfém č. 08. Vše ve vánočním balení. Platba předem na účet. 

1 000,00 Kč

PRO PARTNERA

Balíček pro muže obsahuje šampon na vlasy aloe -  pro všechny typy vlasů, pánský parfém č. 9, krém po holení pro citlivou pleť. Platba předem.

895,00 Kč