JELIKOŽ JE U NÁS A NA SLOVENSKU ROZŠÍŘENÁ POPTÁVKA PO TĚCHTO ZAJÍMAVÝCH PRODUKTECH, VKLÁDÁM MOŽNOST OBJEDNÁNÍ I NA TENTO WEB


Doplňky stravy od firmy Valentus jsou vyzkoušené po celém světě.  

Káva Europe Joe, džus Tropical Blast, čokoláda Europe Cocoa, 

kolagen Hibernate 8 a kolagen Marine Collagen 

jsou notifikované k prodeji pro ČR a podléhají kontrole Státní zemědělské a potravinářské inspekce.INFO - Kávu Valentus SlimROAST Optimum jsem nikdy neprodávala a nemám v nabídce. Ani jsem nikdy s touto kávou nepřišla do styku. Byla dle informací na netu stáhnutá z prodeje v roce 2019 pro nevyhovující složení. 
Jedinou kávu, kterou od Valentusu mám v nabídce je EUROPA JOE CZECH = povolená od roku 2021 k prodeji. 

Dle dostupných informací od výrobce mají produkty dobrý vliv na: přísun energie, udržení normální hladiny cukru v krvi, menší pocit hladu, dobrou náladu, podporu správného trávení a funkčnosti střev, lepší spánek. Kolagen je podporou pro kosti a pokožku. Všechny z pěti produktů jsem vyzkoušela spolu se svoji rodinou a můžu potvrdit kladné účinky.


Složení je přírodní. Nejedná se o dietu (Aspoň takto to uvádí výrobce na svých stránkách). Užívá se 6 dní a 7 den je pauza. Nápoj se pije většinou ráno. Na každém jednotlivém sáčku máte uvedený datum spotřeby. 


INFO - Kávu Valentus SlimROAST Optimum jsem nikdy neprodávala a nemám v nabídce. Ani jsem nikdy s touto kávou nepřišla do styku. Byla dle informací na netu stáhnutá z prodeje v roce 2019 pro nevyhovující složení. 
Jedinou kávu, kterou od Valentusu mám v nabídce je EUROPA JOE CZECH = povolená od roku 2021 k prodeji.