Není nad to, být originální a sama sebou

04.07.2021

Nikdy jsem produktům na hubnutí nedávala šanci. Nechtělo se mi držet dietu a platit nehorázné sumy za něco, co "(ne)bude fungovat". Pak mě jedna kamarádka dostala na Keto Dietu, jelikož s ní byla spokojená. Tak jsem se rozhodla a koupila balíček na měsíc přes čtyřitíce korun. Nesedlo mi to. První den diety byl děs a projevila se u mě nečekaná alergie na čekanku a umělá sladidla. Výrobky jsem musela některé vrátit zpět a další otevřené rozprodat. Takže jsem na nějaké hubnutí a výrobky na diety zanevřela. Kamarádka je spokojená, moje námitky nepřijala a se mnou se už nebaví. Přátelství nebylo asi přátelství.

Řekla jsem si - už nikdy!

No a tak šel čas a váha pořád nahoru. Co měsíc půl kg navíc. Měla jsem se ráda a říkala si, to nevadí, vždyť jsi krásná a cítíš se dobře, tak to neřeš. Jenomže ejhle, necítila jsem se dobře. Nechtěla jsem mít sto kilo, nechtěla jsem si říkat vorvaň a skrývat se za větší velikostí oblečení. Potřebovala jsem se cítit dobře. Jenomže bez pohybu, při sedavém způsobu života, kdy u práce spíše doma ležím mě strašilo pomyšlení, že za další roky nakynu jako perníček a budou mě vyvážet jeřábem přes balkon k lékaři (příběhu na netu najdete spousty). U mě v hlavě proběhl proces se slovy CHCI ZMĚNU, CHCI NĚCO JINAK, CHCI JÍT S VÁHOU DOLŮ. Přemýšlela jsem, omezit jídlo a trápit se chutí na sladké a nedopřát si nic není řešení. Potřebuji něco, co bude normálně fungovat, nebude mě omezovat a nemusím držet dietu. A přišlo to. Moje opravdová a nejlepší kamarádka Andrejka mi doporučila vyzkoušet džus od firmy Valentus. Nejdříve jsem měla obavu, sladidla atd nebo nějaká nečekaná alergie. A žádná se neobjevila. Přírodní výtažky a přírodní sladidla. Cena o více jak polovinu menší, než moje první investice. Pecka!

Výrobek mi sedl od první chvíle

Začínám džus užívat nový (druhý) měsíc a ten první už byl skvělý. Únava a vyčerpanost je fuč, více se směji, jsem spokojená, vše mi připadá přirozené a těším se na další den. Mám energii na rozdávání. To mi chybělo. Myslím si, že výrobky od Valentusu dají každému to, co kdo potřebuje. Já jsem potřebovala energii, snížit chuť na sladké, nemít hlad a snížit váhu - to se stalo. Takže díky za ty dary.

Na co však nesmíte zapomenout jste vy!

Je důležité se mít ráda (rád) se vším všudy, i s nedostatky, které vidíme v naši hlavě a pokud jsou opravdu reálně nevadí. Dokonalost neexistuje a nikdy nebude. Já sama nechci být perfektní. Stačí mi být normální, mít srdce na svém místě a být lidská, hodná, umět druhým naslouchat.

  • Je důležité být sama sebou a být šťastná

Pokud chcete změnu, udělejte ji pro sebe, protože se chcete cítit ještě líp. Ne pro druhé. Vy jste originál a vždy budete, pokud neztratíte kus sebe. Změna může být přirozená, ale vždy zůstanete sebou. O tom to je. A že chcete trošku zhubnout nebo být krásnější? Super! I takové přání patří k životu. Směle do toho! Blogerka Michaella

www.osvezujicinapoj.cz