Jmenuji se Michaela CAHELOVÁ

a jsem žena středního věku, silný ročník 74. Miluji svůj život, miluji lidi v něm, miluji domov, svoji rodinu, přátelé. Jsem prostě taková, jaká jsem a snažím se být vždy svá. Jsem vdaná a s partnerem přes 25 let, máme dospělého syna.

Napsala jsem stovky článků, rozhovorů a postřehů k zamýšlení, které mnoha lidem pomohly a pomáhají v rekapitulaci nebo změně jejich života. https://www.zenysro.cz/michaella

Co se týká mého profesního života, jsem podnikatelka, živím se psaním, administrativní a kreativní činností. Celý život se učím, vzdělávám, sbírám zkušenosti a rozvíjím se. Na veřejnosti vystupuji jako Blogerka Michaella.


Moc mě baví komunikace s lidmi, ráda poslouchám příběhy a zážitky z běžných dní. Jsem optimistka, věčný motivátor. Snažím se hledat na všem to dobré, i když je to v dnešní době poněkud složitější.

Mám internetový e-shop s dárkovými balíčky, doplňky stravy, parfémy, kosmetikou. Nabídku zboží mám v plánu neustále rozšiřovat. Snad se mi podaří předat vám pomoci článků na blogu a dárkových balíčků kousek sebe ♥ ♥ ♥

(Veškeré texty, nápady, články, rozhovory a obrázky jsou autorské, zbytek fotek je free z pixabay) 

V případě zájmu o spolupráci nebo objednávku mě kontaktujte na email darkyodblogerky@seznam.cz nebo napište sms na telefon 608 637 837 a já se Vám ozvu.