Andělský balíček

Balíček andělský obsahuje: andílka, 15 ml parfém do kabelky W 126, krém na ruce, sůl do koupele, zrcátko. Balíček je andělsky zdobený. Platba předem.

540,00 Kč
Please select variants first

Koupelová sůl: je s výtažkem z pivoňky a s kaméliovým olejem ze vzácné čajové růže z Japonska. Krásně voní a zbarvuje vodu do světle červené barvy. Sůl se těží v německé solance Luisenhall, v hloubce 460 metrů na dně 250 milionů let starého oceánu (zdroj informací Kneipp) 

Krém na ruce s glycerínem Calming- s obsahem glycerínu, vitamínem E a extraktem Aloe Vera Barbadensis. Bez parabenů, zvláční a vyživí ruce bez pocitu mastnoty. Uklidňující sladká vůně, s vanilkou. V závěru se nádherně rozvoní ovocné akordy a mošus. (zdroj informací Dedra)

Parfém W126, 15 ml do kabelky: kvalitní dámský parfém s 20% parfemaci, ve skle, pokud vám voní vůně jako je například známý parfém Versace Versense a ji podobné, pak si parfém č. 126 zamilujete.  Vůně v sobě nese dřevité a květinové tóny. Hlava: bergamot, mandarinka, fíky / Srdce: lilie, jasmín, kardamom / Základ: santalové a cedrové dřevo, olivovník, pižmo. (essens.cz)

Andílek: dekorace ze sádry

Zrcátko:  otevírací, .z eko kůže, dekor květiny. Uvnitř jsou 2 zrcátka, jedno je zvětšovací.