Luxusní sada pro něj

Unisexový parfémový set je unikátní i díky svému designu, který byl navržený na základě oficiálního partnerství ESSENS s Petronas Sepang Racing Team. V dárkovém balení, doprava zdarma.

1 490,00 Kč
Please select variants first

Set obsahuje:

  • ESSENS Petronas Unique Perfume 50 ml
  • ESSENS Petronas Unique Shower Gel 100 ml
  • ESSENS Petronas Unique Deostick 50 g

Jednotná vonná kompozice se odráží ve všech třech produktech. Ze startu zaujme svěží citrusovou vůní, která v sobě po rozvonění skrývá krásnou květinovou dohru. Nejnižší tóny stojí na silném základu dřevin.

Hlava: pomeranč, citron, anýz, amyris
Srdce: kosatec, konvalinka, jasmín
Základ: bob tonka, santalové dřevo, jantarové dřevo, pižmo

Petronas Unique Perfume
Luxusní unisexový parfém se díky pečlivě zvoleným surovinám a dlouhodobému procesu zrání propojuje v dokonalou vůni. Obsahuje 20 % vonných esencí a právem se řadí mezi elitu mezi parfémy. Svého nositele hýčká a unáší přepychem.

Petronas Unique Shower Gel
Svěží vůně sprchového gelu podtrhuje vůni parfému Petronas Unique Perfume. Kombinace nejjemnějších mycích složek tvoří při koupeli bohatou pěnu, díky ní sprchový gel výborně myje a šetrně pečuje i o tu nejcitlivější pokožku. Je dermatologicky testován, ideální pro všechny typy pleti i pro každodenní použití.

Petronas Unique Deostick
Svěží vůně deodorantu doplňuje sprchový gel i parfém Petronas Unique. Deodorant dlouhodobě neutralizuje a potlačuje tělesný pach a zklidňuje podrážděnou pokožku.